Logowanie
Menu

Dlaczego warto

kupić w RCPLUS


Ptaszek.jpg Produkty nowe z gwarancją

Ptaszek.jpg Fachowe doradztwo

Ptaszek.jpg 100% pozytywnych opinii

Ptaszek.jpg Ekspresowa wysyłka

Ptaszek.jpg Darmowa dostawa od 500 zł

Ptaszek.jpg Bezpieczeństwo zakupów

Ptaszek.jpg 14 dni na zwrot lub wymianę

Ptaszek.jpg Profesjonalny serwis

Ptaszek.jpg Wsparcie pogwarancyjne


Bestsellery
Nowości

RATY DOTPAY.png

MRATY.png

PAYPAL.png

CERTYFIKAT SSL.jpg

Opinie o rcplus.net.pl na Opineo.pl

youtube.jpg

Odwiedziny

dzisiaj:
w tym miesiącu:
wszystkich:
Cena:
Producent:
Wybierz
Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania

Moduły OSD (ON SCREEN DISPLAY)

Dzięki modułom OSD dostępnym w naszym sklepie zdołasz kontrolować wszystkie parametry lotu w trybie rzeczywistym. Dane zostaną wyświetlone w czytelny sposób prosto z ekranu monitora lub ukażą się w obrazie z gogli. Będziesz mógł monitorować między innymi takie parametry jak stan baterii, odległość od punktu startu, wysokość, prędkość, współrzędne  GPS. Moduły OSD umożliwią Ci także kontrolę sztucznego horyzontu.

Już wkrótce nie zaskoczą Cię nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Dzięki funkcjonalnościom ON SCREEN DISPLAY zdołasz dostosować poszczególne manewry do aktualnej sytuacji. W konsekwencji uzyskasz sporą przewagę nad pozostałymi zawodnikami – osiągniesz maksymalną prędkości oraz ominiesz każdą napotkaną w powietrzu przeszkodę. Unikniesz tym samym ryzyka awarii, która wyeliminowałaby Cię z dalszej części zawodów FPV.

Przetestowaliśmy wszystkie oferowane przez nas moduły OSD i zapewniamy, że spełnią one wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagającego pasjonata dronów wyścigowych.